درباره ما

فروشگاه صدر کالا یکی از بخش های مجموعه بزرگ شرکت صدر سیستم آویژه به شماره ثبت 1069 می باشد. صدر سیستم ارائه دهنده خدمات مختلف و گسترده ای در زمینه IT ، شبکه، خدمات پشتیبانی و ارتقاء سیستم های سازمان های مختلف آموزشی، اداری و تجاری می باشد. از جمله خدمات این مجموعه طراحی، مشاوره، اجرا، نظارت در پروژه های کامپیوتر شامل سخت افزار کامپیوتر و تعمیرات ماشین های اداری و تجهیزات شبکه و… است. همچنین این مجموعه فعالیت خود را در زمینه ارائه سیستم های آموزشی و کمک آموزشی، تجهیزات حرفه ای و تخصصی کامپیوتری و ماشین های اداری در سطح کشور آغاز نموده است.

مجموعه صدر سیستم با بهره گیری ازکارشناسان متخصص ، اطلاعات تخصصی به روز و بهینه و با توجه به نیاز روز، سعی در ارائه هر چه بهتر و دقیق تر خدمات و محصولات را دارد.

لازم به ذکر است که امکان مشاوره برای تسهیلات بیشتر مشتریان عزیز، در زمینه انتخاب تجهیزات، راه اندازی ، بهبود سازی و یا توسعه سیستم های موجود قبل از اجرای پروژه فراهم است. پس از نصب و راه اندازی تجهیزات نیز ارائه خدمات نگهداری و پشتیبانی از سیستم ها از وظایف مهم این شرکت می باشد.

اهداف ما
از اهداف اصلی ما همکاری مداوم با تمامی سازمان ها، شرکت ها، مراکز تجاری و اداری ، مراکز آموزشی و مدارس به منظور برآورده ساختن نیاز به روز شدن با تکنولوژیهای پیشرفته و ارتقا سیستم های فرسوده ی آنهاست.
در این خصوص این مجموعه با سال ها تلاش بی وقفه با کمک نیروهای متخصص و مجرب خود توانسته است تعداد زیادی از مراکز و سازمان ها را تجهیز نموده و با یاری خداوند متعال در این راه تلاش خود را ادامه خواهد داد.